Stig Lindberg litografi
2016-11-08
419725
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG (1916-1982), komposition, signerad och daterad Stig L -76, numrerad 1358250, litografi, bladmått ca 28x19,5 cm