Soffa Dux
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOFFA MED FOTPALL, Dux, "Multoman", 1960-tal, stomme i vitlackerat stål, med hjultrissor, sitthöjd soffa ca 39, längd soffa ca 180 cm, sitthöjd fotpall ca 33, 74x74 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
419721
Päivämäärä:
2016-11-08