Albert Johansson
2016-11-08
419678
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson-76, 87/260, färglitografi, 37x50 cm