Lage Lindell litografi
2016-11-08
419637
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 55/250, färglitografi, bladmått ca 50x70 cm