Herta Hillfon keramik
2016-11-08
419609
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HERTHA HILLFON, fat med motiv av avsikte, glaserat lergods, signerad och daterad Hertha Hillfon, diameter ca 52 cm