Kurt Lindon oljemålning
2016-11-08
419564
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KURT LINDON (född 1910): "Vårdag - Årsta", signerad Lindon, atergo daterad 1940. olja på pannå, ca 28 x 37 cm