Epichysos syditalien/ Apulien

Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien
Epichysos syditalien/ Apulien

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EPICHYSIS, syditalien/ Apulien, ca 300-400-talet fKr, dekor med liggande kvinna, höjd ca 17 cm

Lagningar

419507

2016-11-08