Bodhisattva brons
2016-11-08
419443
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BODHISATTVA, brons, Sydostasien, 1900-tal, höjd ca 83 cm
Saknar dekorelement, slitage