Buddha alabaster
2016-11-08
419441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BUDDHA, alabaster, Sydostasien, 1900-tal, höjd ca 45 cm
Slitage, mindre skador