Stolar 1800-tal
2016-11-07
419391
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 5 st, senempire, 1800-tal, björk med sitsar i rotting, sitthöjd ca 47 cm
Renoverade och kompletterade, delvis med skador på rotting