Sven Otto Lindström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

SVEN OTTO LINDSTRÖM (1883-1930): Motiv från Skeppsholmen, signerad, olja på duk, 50x61 cm

419365

2016-11-07