Axel Peter oljemålning
2016-11-07
419362
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben, signerad Ax Peter, olja på duk, ca 45x53 cm