Taprah oljemålning
2016-11-07
419360
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GENTIANE GAUSSOT, TAPRHA (född 1945), "La danse de Vantours", signerad Taprha a tergo 1971 olja på duk, 72x59 cm