Ringar guld miniatyrorden guld
Klubbat för:
2 200 SEK
1 800 SEK
RINGAR, 3 st., MINIATYRTECKEN för Nordstjärneorden, 18 k guld (kronan i förgyllt silver), en slät ring, en ring stämplad 1905 med 5 orientaliska halvpärlor, en med reliefdekor, ringarnas vikt ca 7 g
419351
2016-11-24