Oidentifierad konstnär landskapsmotiv
2016-11-07
419275
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv med flicka, otydligt signerad, olja på duk, 40x65 cm