Georges Braque färglitografi
2016-11-07
419215
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963): efter, Interieur à la Palette, färglitografi utförd av Henri Deschamps efter förlaga av Georges Braque omkring 1950, signerad och numrerad G. Braque 163/200, ca 47x47 cm.