Ytterfoder
2016-11-07
419194
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-tal, oktagonal form, dekor av flodlandskap med pagoder samt figurer i underglasyrblått, höjd ca 21 cm
Lagningar, botten med stjärnspricka