Edvin Ollers oljemålning
2016-11-06
419124
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Fiskebod, signerad och daterad E.Ollers 1930, olja på pannå, ca 34,5x43,5 cm