Penselvas Kina 1800-tal
2016-11-06
419121
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PENSELVAS, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 25 cm
Smärre kantnagg