Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), marint motiv, otydlig signatur, olja på duk, omkring 1800-talets mitt, ca 47 x 82 cm
Smuts, färgbortfall, retuscherad lagning
419107
2016-11-06