Oidentifierad konstnär marinmålning
2016-11-06
419107
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), marint motiv, otydlig signatur, olja på duk, omkring 1800-talets mitt, ca 47 x 82 cm
Smuts, färgbortfall, retuscherad lagning