Skrivbyrå sengustaviansk
2016-11-06
419100
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, sengustaviansk, mahognyfanérad, draghandtag i mässing, översta lådan invändigt med öppet fack samt 6 lådor, 1800-talets första hälft, höjd ca 90, 108,5 x 45 cm
Slitage, skador, avslag, delvis senare beslag