Peter Dahl färglitografi
2016-11-06
418935
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), dans, signerad och daterad Peter Dahl -81, 280/325, färglitografi, bildmått ca 53x37cm