Ingegerd Silow röllakan
2016-11-12
418890
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGEGERD SILOW, "Insjön", matta, röllakan, 1900-talets mitt, monogramsignerad IS, ca 195x290 cm