Moschino collier
2016-11-08
418838
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MOSCHINO, collier, gulmetall, ankarlänk med hängen, lyckosymboler bl a fyrklöver, hjärta, olika siffor, 1980-tal, längd 42 cm
Slitage