Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-11-06
418825
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Damporträtt, olja på duk, spännram med påskrift "Hustegaholm Hesselbom", ca 103x83 cm
Mindre ytskador, duklagning