Beck&Jung skulptur
Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Girocubes", signerad och daterad Beck o Jung 1977, 219/700, handgjuten aluminium, höjd 4,5 cm, 8x8 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
418817
2016-11-05