Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, 1 par, Karl-Johan stil, 1900-tal, fanerad med mahogny, klädsel i JP Baker "Lotus", sitthöjd ca
Slitage
418795
2016-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här