SLÄDE, 1900-talets början
2016-11-08
418774
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLÄDE, 1900-talets början, läderklädd sist, längd 148, bredd 90 cm (ingår i En samling vagnar)
OBS!Föremålet visas på begäran på annan plats. Kontakta Malin Rebessi, malin.rebessi@auktionsverket.se, för bokning av visning.
Köparen ordnar själv hämtning eller transport via speditör eller ombud. Hämtning av köpta objekt kan ske först efter fullgjord betalning. Hämtning ska ske senast sju kalenderdagar efter avslutad auktion.
Slitage, rost