Bordslampa
2016-11-05
418756
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, dekorerad fot, höjd ca 84 cm, skärmens diameter ca 48 cm
Skador