Bordslampor porslin Kina

Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, monterade på träfötter, höjd med skärm 70 cm

Ytslitage, en skärm med litet hål

418701

2016-11-05