Oljemålning
2016-11-05
418655
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med kyrka, olja på pannå, ca 25x44 cm