Takampel empirestil
2016-11-09
418578
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKAMPEL, för fyra ljus, gjutjärn, empirestil, 1800-tal, senare elektrifiering, diameter ca 39 cm
Slitage