Sadeltäcken Kina
2016-11-05
418552
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SADELTÄCKEN, 2 st, Kina, ca 140x73 resp 141x70 cm
Skador, fläckar, lagningar