Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
ISHINK, sannolikt Richard Ringström, Ciselör & Konstsmide, Helsingborg, lejonmaskaroner med hänklar, infällda mynt, höjd ca 27 cm
Smärre slitage och repor
418493
2016-11-04