Curt Clemens oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CURT CLEMENS (1911-1947): Flicka och kaffekanna signerad och daterad Clemens 1942, olja på pannå, ca 35x25 cm
UTSTÄLLD: Kalmar Konstmuseum
Kuntoraportti
418439
Päivämäärä:
2016-11-04