Bägare silver Linköping
2016-11-04
418423
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BÄGARE, silver, Samuel Presser, Linköping 1776, rund fot och mynning, invändigt förgylld, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 450 g
Slitage