Trancherbestick
2016-11-05
418378
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silverskaft med förgyllda blad, pärlstavsdekor, importstämplade, längd ca 26-29,5 cm, i etui
Skaft med bucklor