Golvlampa
2016-11-04
418329
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA med bord, 1900-talets mitt, höj- och sänkbar skiva/lampa, skivans diameter 58 cm
Klippt el, skivan lös, lagningar/skador