Ring 18 k guld smaragd diamanter
2016-11-20
418261
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
RING, 18 k guld, oval fasettslipad smaragd och trapetsslipade diamanter, stämplad S för Stern, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 15 g, originaletui
Smaragd med litet nagg