Bengt Landin färglitografi
2016-11-03
418095
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933), komposition med stående tupp, signerad Bengt Landin, numrerad 117/150, färglitografi, bladmått 45x36 cm