Matskedar teskedar silver England
2016-11-03
418081
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 4 st., TESKEDAR, 6 st., silver, London 1800-talets början (en matsked 1904), teskedarna med graverad dekor, total vikt ca 378 g
Slitage, graverade initialer