Stig Lindberg färglitografi
2016-11-03
418073
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG (1916-1982): Figurscen, signerad Stig L, färglitografi, 150/325, färglitografi, 40x32 cm
Hörn med stiftshål