Skrivbord nyrenässans
2016-11-04
418039
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, skuren dekor, skiva klädd i imitationsläder, en sarg med lådor, en sarg med blindlådor, höjd ca 79, 134x89 cm
Nyckel saknas, slitage, ytskador