Kassaregister National
2016-11-04
418017
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATIONAL, kassaregister, 1900-talets början, imitationsbemålad, höjd ca 55, 40x41 cm
Bruksslitage, smärre ytskador