Golvlampa Jacobsen
2016-11-03
417875
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARNE JACOBSEN, "AJ-lampan", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1959, vitlackerad, höjd ca 130 cm
Slitage, repor, lackskador