Nattduksbord björk
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NATTDUKSBORD, med stenskiva, 1 par, 1900-talets mitt, björk, märkta Svenska Möbelfabriken, höjd ca 70, 42x36 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
417801
Päivämäärä:
2016-11-03