Golvlampa mässing
2016-11-02
417786
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, tre glödlampshållare samt skärm i grönlackerad metall, höjd ca 155 cm
Smärre slitage