Bordsspegel Sitzendorf
2016-11-02
417784
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSSPEGEL, porslin, Tyskland, Sitzendorf, 1900-talets början, potpurridekor i form av putto samt blommor, guld, höjd ca 31 cm
Kantlagning