Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
BORDSSPEGEL, porslin, Tyskland, Sitzendorf, 1900-talets början, potpurridekor i form av putto samt blommor, guld, höjd ca 31 cm
Kantlagning
417784
2016-11-02