Slagbord 1800-tal
2016-11-03
417774
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, dubbla grindar, höjd ca 77, 29-165x118 cm
Slitage, renoverad, en sarg saknas