Fartygsporträtt av fartyget Sven
2016-11-02
417677
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FARTYGSPORTRÄTT, ""Sven" , mongramamsignerad och daterad SN-08, gouache, ca 31x49 cm